بازی چگونه آغاز می شود؟


با ثبت نام در بازی، یک قهرمان و یک لشگر به شما داده می شود. همین طور مقداری سرمایه ی اولیه و الماس نیز خواهید داشت. با ثبت نام رایگان در بازی و پس از آن ورود به سایت، عملا بازی برای شما آغاز می شود.


پس از اولین ورود چه کار کنیم؟


پس از ثبت نام به طور اتوماتیک به بازی وارد می شوید، بعد از ورود اول، راهنمای بازی (قهرمانتان) شما را مرحله به مرحله راهنمایی می کند. در این قسمت هیچ نگرانی ای نخواهید داشت و با گوش کردن به راهنمایی های ساده ی او پس از مدتی کوتاه به طور کامل با روند بازی آشنا می شوید.


هدف از بازی چیست؟


هدف بازی پیشرفت و صعود به سطوح بعدی و مقابله با تمامی فرماندهان و پیروزی در نبردهاست. با پیروزی های بیشتر، در بین فرماندهان شخصیتی محبوب تر پیدا می کنید. همچنین با رفتن به سطوح بالاتر و کسب تجارب بیشتر، از جوایز متنوع بازی با شانس بیشتری بهره مند می شوید.


ماموریت ها و تجربه


با انجام ماموریت هایی که به شما محول می کند، تجربه، سرمایه و همین طور جوایز دیگری دریافت می کنید. با کسب تجربه ی بیشتر، سطح شما بالاتر می رود و فعالیت ها و امکانات بیشتری در اختیار می گیرید.


سربازخانه و قهرمان


در ابتدای بازی یک قهرمان خواهید داشت و لشگری که باید با مراجعه ی شما به صفحه ی سربازخانه، آموزش ببینند. سعی کنید بر اساس روحیه ی خودتان و این که فردی هستید که ترجیح می دهید به شما حمله شود و یا این که بیشتر حمله می کنید، تصمیم بگیرید و سربازان را تمرین بدهید.


تمرین و اعتبار آن


با شرکت در نبردها، کسب پیروزی و استفاده از سربازانتان یا قهرمان ها، تجربه ی اختصاصی آن ها نیز بالا می رود. با بالاتر رفتن تجربه ی آن ها، سطحشان افزایش می یابد و متناسب با آن، تمرین بیشتری نیاز خواهند داشت.


نبرد و پیروزی


با شرکت در نبرد به وظیفه ی اصلی خود در بازی پی می برید. یعنی جنگ و غلبه بر سایر فرماندهان. برای شرکت در نبرد در صفحه ی پنل من روی دکمه ی ورود به نبرد کلیک کنید. نبرد مذکور، مناسب ترین نبرد برای شما با توجه به سطح و تجربه و زمان مورد نیاز شماست.

هیچ کاربری یافت نشد!


بزودی کمپین جایزه جدید گرز شروع خواهد شد.

تمامی خدمات اين سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.