ابزار کاربر

ابزار سایت


قهرمان_ها

قهرمان‌ها

صفحه قهرمان‌ها امکاناتی را برای مدیریت تمام قهرمان‌ها به شما ارائه می‌کند. از طریق این صفحه می‌توانید قهرمان‌های موجود خود را تمرین دهید ، زره‌های موجود آن‌ها را مدیریت کنید ، زره‌های جدید برای آن‌ها تهیه کنید ، قابلیت‌های جدید به آن‌ها بیاموزید و قهرمان‌های جدید خریداری کنید.


پارامترهای قهرمان

قدرت هر قهرمان با مجموع پارامترهای او تعیین می‌شود. هر چه مقدار پارامترهای قهرمانی بیشتر باشد ، قدرت اون نیز در نبردها افزایش پیدا می‌کند. در بازی گرز ، هر قهرمان دارای 4 پارامتر اساسی می‌باشد.

دفع ضربه: هر چه مقدار این پارامتر قهرمان بیشتر باشد ، مقاومت او در برابر حملات دشمن بیشتر بوده و صدمه کمتری به وی خواهد رسید.

سرعت ضربه: این پارامتر تعیین کننده سرعت ضربه‌زنی قهرمان است. هر چه این مقدار بالاتر باشد ، ضربات بیشتری به حریف وارد خواهید کرد.

قدرت ضربه : با تمرین و افزایش این پارامتر ، قهرمان شما ضربات مرگبارتری به حریف وارد خواهد کرد.

ذکاوت: با تمرین این پارامتر قهرمان شما با ذکاوت بیشتری از قابلیت‌های خود در نبرد استفاده خواهد کرد.


لیست قهرمان‌ها

در این بخش از صفحه ، لیست تمامی قهرمان‌های موجود در سایت (چه آن‌هایی که شما خریداری کرده‌اید و چه آن‌هایی که هنوز خریداری نکرده‌اید) نمایش داده می‌شوند.

1 - قهرمان‌های رنگی ، قهرمان‌هایی هستند که شما قبلا آن‌ها را خریداری کرده‌اید. با کلیک بر روی این قهرمان‌ها می‌توانید آن‌ها را تمرین داده ، قابلیت‌های جدید به آنها اضافه نمایید و زره‌های آن‌ها را مدیریت کنید.

2 - قهرمان‌هایی که بصورت سیاه و سفید مشاهده می‌کنید ، قهرمان‌هایی هستند که شما هنوز آن‌ها را خریداری نکرده‌اید. با کلیک بر روی این قهرمان‌ها می‌توانید مشخصات آن‌ها را مشاهده کرده و اقدام به خرید آن‌ها نمایید.


مشخصات قهرمان

این بخش حاوی مشخصات کلی قهرمان شماست. با انتخاب هر قهرمان ، اطلاعات این بخش تغییر می‌کند.

1 - سطح فعلی قهرمان شما در این بخش نمایش داده می‌شود. با افزایش دانش قهرمان ، سطح قهرمان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

2 - دانش قهرمان با شرکت در نبردها افزایش پیدا می‌کند. با رسیدن دانش به حد مشخص شده در این قسمت (50 در مثال تصویر بالا) ، سطح قهرمان شما یک واحد افزایش پیدا می‌کند.

3 - خون فعلی قهرمان شما در این قسمت نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید که این خون فقط در نبردها امکان کم شدن دارد و در خارج از محیط نبرد همیشه خون قهرمان شما پر است.

4 - سن فعلی قهرمان شما در این قسمت نمایش داده می‌شود. واحد سن قهرمان‌ها ماه است و هر سی روز ، یک سال مسن‌تر می‌شوند. با رسیدن سن قهرمان به 9 ، قهرمان مرده و قهرمان جدیدی جایگزین می‌شود.

5 - در طول زندگی هر قهرمان ، می‌توانید با استفاده از اکسیر جوانی ، مقداری از سن قهرمان خود را کم کنید.

فقط یک بار در طول عمر هر قهرمان می‌توانید از اکسیر جوانی برای او استفاده کنید.


قابلیت‌های قهرمان

در این بخش قابلیت‌های قهرمان انتخاب شده نمایش داده می‌شوند. با استفاده از امکانات این بخش می‌توانید قابلیت‌های قهرمان خود را فعال کرده و یا آنها را ارتقا بدهید.

1 - تصویر قابلیت قهرمان. با قرار دادن نشانگر ماوس بر روی این تصویر ، می‌توانید جزئیات بیشتری از قابلیت بدست بیاورید.

2 - این قسمت سطح فعلی قابلیت را نمایش می‌دهد. حداکثر سطح هر قابلیت 5 می‌باشد و همانطور که مشاهده می‌کنید در تصویر بالا سطح فعلی قابلیت صفر بوده و به معنی این است که قهرمان فعلی هنوز این قابلیت را نیاموخته است.

3 - با کلیک بر روی این دکمه می‌توانید قابلیت مربوطه را به اندازه یک سطح ارتقا دهید. در صورتی که قهرمان این قابلیت را نیاموخته باشد ، آن را آموخته و سطح قابلیت 1 خواهد شد.

4 - این عدد ، تعداد اعتبار فعلی شما برای ارتقا سطح قابلیت‌های قهرمانتان را نمایش می‌دهد. هر بار که سطح قهرمان شما افزایش پیدا می‌کند ، شما یک اعتبار برای ارتقای قابلیت‌های قهرمانتان دریافت خواهد کرد. با هر با کلیک دکمه ارتقای قابلیت‌ها ، یک واحد از این اعتبار کم شده و در صورتیکه به صفر برسد دیگر قادر به ارتقا نخواهید بود و باید یا بالاتر رفتن سطح قهرمان و دریافت اعتبار ارتقای قابلیت صبر کنید.


تمرین قهرمان

با تمرین دادن مداوم قهرمان‌های خود ، می‌توانید از حداکثر قدرت آن‌ها در نبردها استفاده کنید. این بخش از صفحه قهرمان‌ها به شما کمک می‌کند تا قهرمان‌های خود را تمرین دهید.

1 - با کلیک بر روی این دکمه ، پارامتر مورد نظر به میزان یک واحد تمرین داده می‌شود. در صورتیکه نیاز به کم کردن یک واحد از پارامتر مورد نظر داشتید ، می‌توانید با کلیک راست بر روی این دکمه ، یک واحد از تمرین را کم کنید.

2 - این بخش حداکثر مقدار مجاز هر پارامتر را در سطح فعلی قهرمان نشان می‌دهد. شما قادر به تمرین پارامترهای قهرمان بیشتر از این مقدار نخواهید بود.

3 - با هر بار کلیک بر روی دکمه قهرمان ، به میزان نمایش داده شده در این بخش از اعتبار تمرین شما کاسته خواهد شد. به عبارت دیگر برای تمرین 1 واحد از هر پارامتر به این مقدار اعتبار تمرین نیاز خواهید داشت.

4 - قسمت زرد این نوار نشان دهنده مقدار هر پارامتر قبل از تمرین است.

5 - قسمت سبز نوار ، میزان افزایش پارامتر بعد از تمرین را نمایش می‌دهد.

6 - هزینه‌ای که برای تمرین باید پرداخت کنید ، در این بخش نمایش داده می‌شود.

7 - میزان اعتبار تمرین باقیمانده هر قهرمان در این قسمت نشان داده می‌شود. توجه داشته باشید که هر روز به میزان مشخصی اعتبار تمرین دریافت می‌کنید و در صورتیکه تمام آن را مصرف نکنید ، به روز بعد منتقل نخواهد شد.

8 - با فشار دادن این دکمه ، تمرین شما نهایی شده و دیگر قادر به لغو آن نخواهید بود. توجه کنید در صورتی که روی این دکمه کلیک نکنید تمرینی انجام نشده و پارامترهای قهرمان شما به حالت اولیه برگشت داده خواهند شد. در ضمن با فشردن این دکمه ، هزینه تمرین نیز از شما کسر خواهد شد.

9 - با استفاده از این بخش ، می‌توانید اعتبار تمرین بیشتری برای قهرمان خود خریداری و استفاده کنید.

دقت داشته باشید که در هر روز فقط و فقط یک بار برای هر قهرمان امکان خرید اعتبار تمرین اضافه را خواهید داشت.


زره‌های قهرمان

قهرمان شما بدون استفاده از زره‌ها ، قدرت کافی برای مقابله با سایر قهرمان‌ها را نخواهد داشت. با استفاده از این بخش ، می‌توانید زره‌های متنوعی را برای قهرمان خود تهیه کرده و عملکرد او در نبردها را بهتر کنید.

1 - این قسمت بعنوان انبار زره‌های شما محسوب می‌شود. تمام زره‌هایی که خریداری کرده‌اید ولی در حال حاضر بر روی هیچ قهرمانی استفاده نکرده‌اید ، در این قسمت نمایش داده می‌شوند.

برای استفاده از زره‌های موجود در انبار ، کافیست بر روی آن‌ها کلیک نمایید تا بر روی قهرمان فعلی شما نصب شوند.

عدد نمایش داده شده در مقابل هر زره ، تعداد زره موجود از همان نوع در انبار را نمایش می‌دهد و با هر بار استفاده از زره ، یک واحد از این تعداد کاسته خواهد شد.

با استفاده از یک زره بر روی یک قهرمان ، آن زره از انبار شما حذف شده و قادر به استفاده همزمان آن بر روی قهرمان دیگری نخواهید بود.

2 - از طریق این قسمت ، می‌توانید زره‌های جدید متناسب با نیاز خود را خریداری نموده و به انبار زره‌های خود اضافه کنید.

3 - تا زمانیکه زره‌های موجود در انبار را بر روی قهرمان استفاده نکنید ، تاثیری در قدرت قهرمان شما نخواهند گذاشت. این قسمت زره‌های استفاده شده بر روی هر قهرمان را نمایش می‌دهد.

برای حذف یک زره از قهرمان خود ، کافیست بر روی علامت حذف موجود در روی هر زره کلیک کنید تا زره مربوطه به انبار بازگردانده شود.

در خانه بزرگتر که در وسط این قسمت قرار دارد ، فقط می‌توانید از زره‌های با قابلیت‌های ویژه استفاده کنید و زره‌های عادی امکان نصب و استفاده در این خانه را نخواهند داشت.

4 - علامت قفل موجود بر روی برخی از خانه‌ها ، نشانگر عدم امکان استفاده از زره در این قسمت می‌باشند. با خرید قهرمان‌های بیشتر ، خانه‌های بیشتری برای استفاده از زره باز خواهند شد.

5 - تا زمانیکه بر روی دکمه ثبت کلیک نکرده باشید ، زره‌های شما ذخیره نخواهند شد و با تغییر قهرمان و یا خروج از صفحه ، به حالت اولیه خود باز خواهند گشت.

طراحی سایت ایگل دیزاین

قهرمان_ها.txt · آخرین ویرایش: 2017/11/01 12:18 توسط Gorz Admin