سربازخانه

از gorz.ir wiki
پرش به: ناوبری, جستجو

در این بخش, کنترل کامل بر لشگریان خود دارید. تولید و استخدام سربازان جدید, مرخص کردن و آزاد سازی سربازان فعلی, مشاهده ی تعداد سربازان و هزینه ی نگه داری آن ها و همین طور وضعیت سربازان مشغول به جنگ همه در این بخش جای دارد. هم چنین تمرین سربازان و یادگیری مهارت های جنگی هم از طریق فرماندهی شما در این بخش میسر است.


محتویات

هزینه نگهداری

هزینه ی نگهداری هر سرباز, در هر ساعت بر اساس سطح قهرمان مشخص می شود. اگر در سطح 1 باشید و 100 سرباز در سربازخانه داشته باشید, از آن جایی که هزینه نگه داری سرباز در سطح 1, در هر ساعت 1 سکه است, در هر ساعت 100 سکه از حساب شما به عنوان هزینه ی سربازان کم خواهد شد.

هر سطح, یک "درجه معافیت" از هزینه ی سربازان خاص خود را دارد به این ترتیب که تا تعداد N سرباز در هر سطح معاف از هزینه می باشند ولی در صورتی که از N سرباز بیشتر در سربازخانه وجود داشته باشد, هزینه ی سربازان در هر ساعت بر اساس فرمول (تعداد کل سربازان * هزینه ی هر سرباز در هر ساعت بر اساس سطح) تعیین می شود.

فرمول درجه معافیت: 10 + (شماره سطح) * 3

مثلا معافیت سطح 5: 10+(5*3) یعنی 25 سرباز خواهد بود.


نکات:


پنل اطلاعات

Barracks data panel.jpg


  1. عدد سفید رنگ تعداد کل سربازان شماست و عدد قرمز داخل پرانتز سربازان درگیر در نبرد شماست یعنی سربازانی که در صفحه ی نبرد مشغول به جنگ هستند. پس تعداد سربازهای بی کار شما = تعداد کل سرباز ها (عدد سفید رنگ) - سربازان درگیر (عدد قرمز)


تولید سرباز

Production.jpg


برای تولید سرباز در بخشی که در شکل آمده، روی نوار لغزان (1) ماوس را نگه دارید و به تعدادی که نیاز دارید سرباز انتخاب کنید. با زدن دکمه ی تولید (2) سربازها بلافاصله تولید می شوند و از سرمایه ی شما کم خواهد شد.

هزینه ی تولید سرباز در هر سطح بر اساس فرمول زیر تعیین می شود:

هزینه تولید 1 سرباز = شماره ی سطح * 5


آزادسازی سرباز

Release soldier.jpg

در صورتی که از پس هزینه ی نگهداری سربازان بر نمی آیید، می توانید سربازان بی کار خود یعنی سربازانی که درگیر نبرد نیستند را آزاد کنید. برای این کار از پنل آزادسازی سربازان استفاده کنید.

به ازای آزادسازی سربازان پولی به حساب شما واریز نمی شود و سربازان آزاد شده قابل بازگشت نیستند و برای تولید سرباز مثل حالت معمول باید هزینه بپردازید.


تمرین سربازان

تمرین سربازها بخش مهمی از فعالیت های هر فرمانده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی تمرین مراجعه کنید.

ابزارهای شخصی
گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
جعبه‌ابزار