بانک

از gorz.ir wiki
پرش به: ناوبری, جستجو

راه های دریافت الماس بیشتر علاوه بر انجام برخی ماموریت ها، از طریق خرید الماس از صفحه ی بانک گرز است.

خرید الماس از طریق بانک به سه روش شتاب، کارت به کارت یا واریز حضوری در بانک با فیش انجام می‌شود.


محتویات

پرداخت شتاب

در پرداخت شتاب مستقیما با مراجعه به صفحه ی بانک و انتخاب تعداد الماس مورد نیازتان، رقم قابل پرداخت در پنل ثبت می شود که با زدن دکمه ی ثبت به صفحه ی بانک مبدا برای پرداخت اینترنتی شتاب منتقل می شوید، این روش ساده تربن و سریع ترین روش برای خربد الماس می‌باشد.

پس از انتقال به صفحه ی بانک، با وارد کردن اطلاعات کارتتان (هر کارتی که عضو سیستم شتاب است) و همین طور رمز اینترنتی کارتتان و ثبت اطلاعات، مجددا به صفحه ی بانک بازی گرز بر می گردید و در آن جا در صورتی که فرایند موفق بوده باشد پیامی مبنی بر موفقیت دریافت می کنید.

مبلغ واریزی بلافاصله در سیستم بازی ثبت شده و الماس معادل آن به حسابتان واریز می شود. در صورتی که اشتباها مبلغی بین مبلغ یک الماس کامل را وارد کرده باشید، مثلا مبلغی که وارد کرده اید بین 2 الماس و 3 الماس باشد، 2 الماس کامل و اضافه ی آن سکه به حسابتان واریز می شود.


پرداخت کارت به کارت از طريق دستگاههاي خودپرداز(ATM)

برای پرداخت کارت به کارت با توجه به امکان دسترسي به دستگاه هاي خود پرداز(ATM)، در اقصي نقاط کشور، در صورت در اختيار داشتن کارت عابر بانک از يکي از بانکهاي عضو شتاب، مي توانيد با مراجعه به يکي از دستگاههاي خودپرداز و یا با اینترنت بانک یا تلفن بانک نسبت به واريز وجه به یکی از حساب‌های زیر اقدام فرمائيد.

بانک ملی، شماره کارت 6037997182876814 به نام زهرا هاشمی

شماره کارت مخصوص عزیزان مقیم افغانستان بانک صادرات 6037691751218454 به نام فواد امیری


پس از پرداخت مبلغ مورد نظر، مبلغ واریزی، تاریخ واریز و همین طور شماره کارت ای که با آن واریز را انجام داده اید در پنل کارت به کارت صفحه ی بانک بازی گرز وارد کنید و ثبت نمایید. حداکثر پس از 48 ساعت کاری معادل مبلغ، الماس به حساب کاربریتان واریز می شود.


پرداخت فیش بانکی

شما مي توانيد با مراجعه به يکي از شعب هریک از بانک های زیر در هرنقطه از کشور، وجه مورد نظرتان را به یکی از حساب بازی گرز به شماره های زیر واریز فرمایید:

حساب سیبا بانک ملی، به شماره 0103404657000 به نام زهرا هاشمی

حساب بانک صادرات مخصوص عزیزان مقیم افغانستان به شماره 0209716640005 به نام فواد امیری


به طور مثال:

Fichebank2.jpg

پس از پرداخت مبلغ مورد نظر، مبلغ واریزی، تاریخ واریز و همین طور شماره فیش ای که با آن واریز را انجام داده اید در پنل فیش بانکی صفحه ی بانک بازی گرز وارد کنید و ثبت نمایید. حداکثر پس از 48 ساعت کاری معادل مبلغ، الماس به حساب کاربریتان واریز می شود.شارژ تلفنی

شما از طریق تماس با شماره‌ی 9099070360 در هر ساعت از شبانه روز و در اختیار داشتن کد کاربریتان (این کد برای هر نام کاربری اختصاصی میباشد)، میتوانید الماس تهیه کنید.

بعد از تماس به راهنمایی های اپراتور به دقت گوش داده و در ابتدای تماس پس از اعلام اپراتور، برای وارد شدن به خط تلفن گرز، عدد 2 را وارد نمایید. زمانی که کد کاربری شما خواسته شد، از طریق صفحه کلید تلفن خود آن را وارد کنید.

دقت کنید که در هر لحظه میتوانید ارتباط خود را قطع کرده و پس از آن بلافاصله الماس ها بر اساس مدت زمان ارتباطی شما به حسابتان واریز می شود.

هزینه هر دقیقه ارتباط 1000 تومان می باشد که با قبض تلفن ماه‌های بعد شما دریافت می شود، همچنین هزینه هر الماس در این روش 1350 تومان می باشد.


در صورتی که زمان ارتباط شما بیشتر از الماس های دریافتی باشد، زمان باقیمانده شما ذخیره شده و در تماس های بعدی شما در نظر گرفته خواهد شد(تصویر زیر).

Bank ph1.jpgبسته های ویژه

بسته های ویژه برای فرماندهانی است که مایلند از تخفیف های استثنایی بهره ببرند و شامل بسته‌های سکه‌ای و الماسی می‌باشد.

بسته های بزرگ تر، تخفیف های بالاتری را به ارمغان می آورد.

تخفیف اختصاصی شما در بسته ها لحاظ نمی‌شود زیرا بسته ها تخفیف بسیار بهتری را در اختیار شما می‌گذارند.

خرید بسته ها نیز مانند خرید تکی الماس، بر روی تخفیف کلی شما موثر هستند.

بسته های الماسی نیز مانند خرید تکی الماس، امتیاز ویژه برای شما خواهند داشت.

بسته های ویژه به مدت محدود برای خرید عمومی باز می باشند و ممکن است در دوره‌هایی از فعالیت، قادر به خرید بسته‌های ویژه نباشید.


مبلغ هر الماس

در روش‌ های پرداخت آنلاین، کارت به کارت و پرداخت از طریق فیش بانکی هر الماس 800 تومان معادل 8 هزار ریال ارزش دارد. پس با پرداخت هر 800 تومان، یک الماس خواهید گرفت.

در روش‌ شارژ از طریق تلفن هر الماس 1350 تومان ارزش دارد.


تخفیف ها

به ازای هر 10 هزار ریال خرید (1000 تومان خرید) الماس در بازی، 1% تخفیف برای هر خرید بعدی می گیرید (حداکثر تا 25%).

یعنی اگر شما 5 هزار تومان الماس از سایت بخرید، برای خرید بعدی 5% تخفیف می گیرید و هر الماس شما 5% ارزانتر تمام می شود.


پاداش خرید

به ازای خرید هر 10 الماس، 1 الماس به شما هدیه داده خواهد شد.

یعنی اگر 80 الماس خرید کنید (پول 80 الماس را واریز کنید)، 88 الماس به حساب شما واریز خواهد شد.


کمک به خیریه

هر کاربر گرز با هر خرید خود، علاوه بر دریافت الماس، به بیماران سرطانی نیازمند نیز کمک می نماید. یعنی سایت گرز بخشی از هر خرید الماس را به نیازمندان اختصاص می دهد.


رفع اشکالات

در صورت بروز هر گونه مشکل و یا وجود هر گونه سوال، از طریق منوی "پشتیبانی" سایت و پس از ورود به سایت تماس حاصل نمایید و یا به ایمیل users@gorz.ir مشکل خود را ارسال کنید تا هر چه سریع تر شما را راهنمایی نماییم.

ابزارهای شخصی
گویش‌ها
فضاهای نام
عملکردها
گشتن
جعبه‌ابزار